Transparent
Inloggen
Sluiten

Matthijs de Ligt nog altijd in beeld voor Golden Boy verkiezing

1 november 2018 13:47 - Tuttosport

Matthijs de Ligt is nog altijd in de race voor de Golden Boy Award van 2018, de verkiezing tot grootste talent van Europa. Organisator Tuttosport heeft de shortlist met kandidaten inmiddels verkleind tot twintig spelers en de aanvoerder van Ajax is één van de kandidaten. Volgens het Italiaanse medium is De Ligt bovendien zelfs een van de grootste bedreigingen voor Kylian Mbappé, die afgelopen jaar de verkiezing al won.

Ook Justin Kluivert wordt gezien als een van de grootste kanshebbers voor de prijs. De vleugelaanvaller die afgelopen zomer uit Amsterdam vertrok voor een avontuur bij AS Roma heeft de laatste twintig ook bereikt. Dertig sportjournalisten zullen uiteindelijk hun stem uitbrengen om zo te bepalen welke speler wordt uitgeroepen tot Golden Boy van 2018. Ook De Telegraaf heeft een journalist die zijn stem zal uitbrengen.

De Golden Boy Award wordt sinds 2003 uitgereikt. Rafael van der Vaart was destijds de eerste speler die met de prijs aan de haal ging. Ook onder meer Wayne Rooney, Lionel Messi, Sergio Aguëro en Paul Pogba wisten al eens de prestigieuze prijs in de wacht te slepen.

Meer op Tuttosport




Tags

award aguero kluivert mbappe messi pogba rafael roma rooney sergio shortlist telegraaf tuttosport vaart verkleind wayne

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.495 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

antisemiet berghuis bertjek beschuldiging blumenkraft contributies derk dolberg edvardsen elsimao ewige feyenoord freewheelen garcia gloukh grim heitinga ibrahimovic johanssen jordi kiki lido maximilian mie sevic sparta sutalo twente utrecht weghorst