Transparent
Inloggen
Sluiten

"Chivu weet niets van akkoord met Barcelona"

9 juni 2003 22:24

Verslaggever: M

De Noorse krant Verdens Gang bracht aan de vooravond van de EK-kwalificatiewedstrijd Noorwegen-Roemenie een dubbelinterview met Bergdolmo en Chivu. Planet Football vertaalde de belangrijkste opmerkingen van de Roemeense verdediger van Ajax. Zo liet hij o.a. weten niets te weten van de geruchten dat van de geruchten over een transfer naar Barcelona of Real Madrid (presidentskandidaat Llaurado had gemeld een akkoord te hebben met de Roemeen). Verder sprak Chivu opnieuw zijn onvrede uit over de Roemeense bond. In tegenstellingen tot eerdere dreigementen te stoppen bij het nationale elftal vanwege de slechte organisatie liet de aanvoerder van Ajax nu weten als professional door te gaan voor zijn land.

Meer op




Tags

chivu barcelona bergdolmo dreigementen dubbelinterview llaurado madrid noorwegen onvrede planet presidentskandidaat roemeen roemenie tegenstellingen verdens vertaalde vooravond

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek boomen brobbey dna edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei godts hanegem heitinga henderson herinvesteren jong keizer kroes littlebirds romano rugani sevic slot steijn taalpuristen telegraaf toptrainer traore voorhoede weghorst