Transparent
Inloggen
Sluiten

Ruud Gullit: 'De term 'Lucky Ajax' was niet terecht na FC Groningen'

7 april 2018 02:27

In zijn column in De Telegraaf neemt Ruud Gullit het op voor Ajax. De voormalig international van het Nederlands elftal vind het niet terecht dat na de overwinning tegen FC Groningen de term 'Lucky Ajax' viel. "Ajax was gelukkig in Groningen, maar had geen geluk. De Ajacieden waren gelukkig, omdat FC Groningen zoveel onkunde aan de dag legde bij het afwerken. Als je legio kansen onbenut laat, kan je daar het deksel voor op de neus krijgen en dat overkwam FC Groningen," gaf Gullit aan.

De analyticus gaat verder: "Pas toen na rust het besef doordrong dat de Ajacieden aan de bak moesten voor een zege, begonnen ze te knokken en kregen daarvoor kort voor tijd de beloning. Wat een ploeg een geweldig gevoel geeft."




Tags

groningen gullit lucky term column deksel doordrong legio onbenut onkunde telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bertjek birdman county elsimao engeland gelder godts graz heerkens heitinga jack jaros jong knvb krasnodar kroes littlebirds liverpool mislintat moro pasveer praag raul rusland sancties sevic sparta spelbos spertsyan til