Transparent
Inloggen
Sluiten

Ten Hag: 'André Onana heeft uit voorzorg niet getraind, maar verwacht hem zondag wel'

16 maart 2018 13:46

Op de persconferentie van vrijdagmiddag gaf Erik ten Hag aan dat André Onana uit voorzorg de training van vrijdag had over geslagen. "Ik verwacht hem zondag wel in de basis. Hij heeft een kleine irritatie aan de achillespees," aldus Ten Hag.

Ook Siem de Jong en Noussair Mazraoui kampen met blessures. De Jong kampt met een voetblessure en voor hem wordt het 'een race tegen de klok', Mazraoui lijkt het duel van zondag te moeten missen gaf de trainer van Ajax aan. Mochten zij inderdaad niet kunnen spelen, zal Ten Hag andere spelers selecteren in de wedstrijdselectie.




Tags

hag onana voorzorg jong mazraoui achillespees irritatie voetblessure

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 36.547 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

amrabat blind bounida brandt caio dimi dumfries elsimao feyenoord geelen gloukh janse jeckyll kehrer kiki lido linksbuiten michel mokio oranje ouazane rosa rouleren sevic stegen tolu twente variatie wijndal wingback