Transparent
Inloggen
Sluiten

[video] Veltman geschrokken van ontslag Keizer: 'hadden nog wel even met hem door gekund'

24 december 2017 16:39

Verslaggever: -

Joel Veltman liet na afloop van het duel tegen Willem II weten dat het ontslag van Marcel Keizer voor hem als een verrassing kwam. "Ik was thuis toen ik het hoorde. Ik was wel geschrokken, dit kwam uit het niets. Ik merk bij andere jongens ook dat we nog wel even door hadden gekund met deze coach. Als groep hadden we een stijgende lijn te pakken en dat is ook zijn verdienste na een moeilijke periode. Ik vind dat hij wel wat credits verdiend heeft."





Tags

keizer veltman credits stijgende verdienste

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.292 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ahoy bertjek bizar blind danny eigenzinnig elsimao eredivisie farioli faroli forbs gaal gloukh grim heitinga hendo jim kok kroes meulemans mokio niettemin porto rvc sevic sjakie sjon sutalo titel toezeggen