Transparent
Inloggen
Sluiten

Danny Makkelie ook scheidsrechter bij NAC - Ajax

17 november 2017 20:19

Danny Makkelie is door de KNVB aangewezen voor het 'avondje NAC'. Zaterdagavond om 20:45 uur fluit hij voor het begin van NAC - Ajax.

De arbiter floot recent ook zijn allereerste Klassieker, die door Ajax met 1-4 werd gewonnen. Makkelie heeft Erwin Blank als 4e official aan zijn zijde. De assistent-scheidsrechters zijn Mario Diks en Hessel Steegstra.




Tags

makkelie nac danny allereerste blank diks erwin hessel klassieker knvb steegstra

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.359 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bounida bouwman branco dolberg elsimao frankfurt gaaei gloukh godts huur itakura jaros jetten jim jordi kiki kroes lido meulemans mokio oscar pasveer regeer sevic sjakie steur sutalo taylor wijndal zekerheidje