Transparent
Inloggen
Sluiten

6 Ajacieden op scherp voor eventuele halve finale

23 april 2003 19:19

Verslaggever: M

6 Ajacieden zullen vanavond in de tweede en beslissende wedstrijd in de kwartfinale van de Champions League tegen AC Milan in het San Siro stadion op hun tellen moeten passen. Zij staan namelijk op scherp, dat wil zeggen dat ze bij een volgende gele kaart automatisch geschorst worden voor het eerstvolgende Europese duel. Het gaat om Chivu, Van der Vaart, Ibrahimovic, Lobont, Pienaar en De Jong. Indien deze spelers vanavond een gele kaart krijgen van de Spaanse scheidsrechter Mejuto Gonzalez, dan zullen zij bij een eventuele plaatsing voor de halve finale van de Champions League de eerste wedstrijd aan hun voorbij moeten laten gaan.

Meer op




Tags

chivu gonzalez ibrahimovic jong lobont mejuto milan pienaar san siro vaart

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.207 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanvoer akpom battles berghuis beweeglijker brobbey creatief edvardsen elsimao farioli gaaei godts haller jim kaats konadu kroepoek lido muur nac obv outlayer panklaar pinchhitter rijkhoff sevic sparta spelbos weghorst wout