Transparent
Inloggen
Sluiten

Vermoedelijke opstelling; van der Vaart kan spelen

22 april 2003 23:00

Verslaggever: M

Rafael van der Vaart was er vanavond zelf van overtuigd dat hij woensdag in actie zal komen met Ajax. Ronald Koeman hield nog een slag om de arm en wil pas woensdag een beslissing nemen in samenspraak met de medische staf. Net als Van der Vaart trainde ook Maxwell vanavond in San Siro niet met de groep. Koeman zal waarschijnlijk niet met twee probleemvallen aan de wedstrijd beginnen. Hij zou daarom O'Brien wel eens door kunnen schuiven als extra verdedigende middenvelder in plaats van Maxwell om het gevaar van AC Milan op te vangen. Als O'Brien niet wordt doorgeschoven dan zal Koeman op het middenveld de kaart van de jonge Sneijder spelen.

Vermoedelijke opstelling Ajax: Lobont, Trabelsi, Pasanen, Chivu, Van Damme (Sneijder), Pienaar, Van der Vaart, Yakubu, O'Brien, Van der Meyde en Ibrahimovic.

Meer op




Tags

vaart brien koeman maxwell chivu damme ibrahimovic lobont meyde milan pasanen pienaar probleemvallen rafael san siro trabelsi yakubu

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom attractiever brobbey elsimao eriksen farioli hag hato henderson huurlingen jim konadu kroes lido linksbuiten mannsverk meneer migranten mokio onderhandelaar ongebruikelijk regeer reiziger sevic simonis spelbos sterkhouders tadic taylor twente