Transparent
Inloggen
Sluiten

'Optie tot koop Norwich City op Dijks bedraagt 3,5 miljoen euro'

10 februari 2017 06:54

Verslaggever: -

De Telegraaf meldt dat de optie tot koop van Norwich City op Mitchell Dijks een transfersom van 3,5 miljoen euro bevat. Daarnaast zouden er een bonus voor promotie en een doorverkooppercentage zijn opgenomen in de afspraken. De optie is niet eenzijdig. Dijks zelf moet ook instemmen met een eventuele definitieve transfer naar de club waar hij de rest van het seizoen op huurbasis speelt.




Tags

dijks norwich bonus eenzijdig instemmen promotie telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.215 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek blind brobbey camus derks dna elsimao farioli feyenoord gaaei heitinga intelligentie jong keizer kroes lido nahoj och post prutsers schofferen sevic slot spelbos spelfouten taalpuristen toptrainer traore waarheid