Transparent
Inloggen
Sluiten

AS Roma verliest van Perugia

16 maart 2003 19:33

Verslaggever: RvN

Het Italiaanse AS Roma, woensdag tegenstander in de beslissende wedstrijd in de tweede ronde van de Champions League, heeft zondag ook allerminst een makkelijke wedstrijd achter de kiezen gekregen. In een zeer belangrijk duel om de strijd om Europees voetbal in Itali? verloor AS Roma uit bij Perugia met 1-0. Fabrizio Miccoli maakte vier minuten na rust het enige doelpunt van de wedstrijd. Panucci en Samuel van AS Roma liepen tegen geel op. AS Roma zakt door de nederlaag naar de tiende plaats in de competitie met inmiddels een behoorlijk gat ten opzichte van de UEFA Cup plaatsen.

Meer op




Tags

roma perugia allerminst fabrizio itali miccoli panucci samuel uefa

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.199 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

alders bounida bouwman brobbey centrumverdediger elsimao emmen enzo faberski farioli frankfurt godts gorter hands jermoumi jong kalokoh kiki konadu lido nijhuis ramadan sevic spelbos spelregels ugwu var verschuren vink wolff