Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax thuis pijnlijk onderuit tegen Willem II: 1-2

20 augustus 2016 21:42

Ajax is thuis pijnlijk onderuit gegaan tegen Willem II. Na het onnodige gelijkspel tegen Roda JC won Willem II met 1-2, een score die al voor rust bereikt was. Het was de eerste zege van Willem II in de historie uit bij Ajax.

Het leek er bij de start nog zo goed uit te zien. Binnen 23 seconden stond de ploeg al op voorsprong. Het was Anwar El Ghazi die op rechts doorkwam en zijn voorzet door Davy Klaassen voor zijn tegenstander binnengekopt zien worden. 'Tien tien tien' galmde er in de Arena. In het vervolg was het niet Ajax maar verrassend Willem II dat voetbalde. Ajax dacht er te makkelijk over. Willem II kon zich in de wedstrijd spelen en greep dat met beide handen aan. Eerst was het Falkenburg die onhoudbaar voor debutant Onana binnenschoot. Volgens was het Fran Sol die de bal in het strafschopgebied kreeg. Hij kon ongehinderd aannemen, draaien en binnenschieten.

Na rust moest Ajax op zoek naar de gelijkmaker. De ploeg zette steeds meer druk, maar wist daaruit nauwelijks kansen creëren. Met pogingen van afstand kon de ploeg Kostas Lamprou niet in de war brengen. Ajax had niet het vermogen om het overwicht om het verschil te maken en vocht meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander. Het zou dan ook zeer teleurstellend bij 1-2 blijven.




Tags

arena binnenschieten doorkwam falkenburg fran galmde ghazi historie kostas lamprou onana ongehinderd onhoudbaar roda seconden sol vocht voetbalde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.205 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aankoopbedrag antony bankzitter basten bergwijn brobbey elsimao eredivisie gekkenwerk hato heerenveen jong koers konadu kroes lido martinez misser onverantwoord rijkhoff scouten segment sevic shoppen spelbos suarez sulejmani sutalo taylor tottenham