Transparent
Inloggen
Sluiten

AT5: Ajax bovenaan door uit-goals

19 februari 2003 13:58

Verslaggever: M

AT5 meldt vandaag dat na bestudering van de regels van de Uefa blijkt Ajax koploper is in Poule B van de Champions League. Ajaxheeft net als Arsenal en Valencia 5 punten. Dan geven de onderlinge resultatende doorslag. De uitgescoorde doelpunten tegen Valencia en Arsenal geven daardoor de doorslag in de ranking van de poule.

Meer op




Tags

arsenal valencia ajaxheeft bestudering resultatende uefa uitgescoorde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.183 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom alders avila berghuis boomen bounida brobbey edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei henderson kiki kroes linksbuiten mannsverk matheus mislintat pasveer ramaj regeer rosa sevic spelbos sutalo tahirovic taylor traore weghorst