Transparent
Inloggen
Sluiten

Bookmakers achten Ajax kansloos in Londen

17 februari 2003 20:48

Verslaggever: M

Volgens de verwachtingen van de bookmakers is Ajax vrijwel kansloos voor de winst in Londen aanstaande dinsdag. Gamebookers heeft voor Arsenal een quote van 1,55 (bij een correcte inzet op winst voor Arsenal wordt 1,55 keer de inzet uitbetaald), voor een gelijkspel geldt een quote van 3,60. Voor winst van Ajax wordt 5,55 keer de inzet uitbetaald.

Meer op




Tags

bookmakers londen arsenal gamebookers

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.222 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bertjek birdman county elsimao engeland gelder godts graz heerkens heitinga jack jaros jong knvb krasnodar kroes littlebirds liverpool mislintat moro pasveer praag raul rusland sancties sevic spelbos spertsyan til valladolid