Transparent
Inloggen
Sluiten

De Boer: 'gaat beter dan verwacht met Tete'

11 maart 2016 13:41

Verslaggever: -

Kenny Tete keerde deze week terug op het trainingsveld. Hij werkt nu een individueel programma af voor de revalidatie van zijn enkelblessure. 'Met Kenny gaat het beter dan verwacht,'zo liet Frank de Boer vrijdagmiddag tijdens zijn persconferentie weten. Ajax zal zijn revalidatie echter niet overhaasten en de back rustig terugbrengen. 'We zijn blij dat hij weer op het veld staat.' Het duel tegen PSV lijkt nog te vroeg te komen voor de back.




Tags

boer tete kenny revalidatie enkelblessure overhaasten terugbrengen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.215 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek blind brobbey camus derks dna elsimao farioli gaaei heitinga intelligentie jong keizer kroes lido och post prutsers romano schofferen sevic slot spelbos spelfouten taalpuristen telegraaf toptrainer traore waarheid