Transparent
Inloggen
Sluiten

Molenaar wil partijen bij elkaar brengen

12 november 2015 08:06 - Telegraaf.nl

Verslaggever: -

Keje Molenaar heeft zich opgeworpen om de partijen binnen Ajax weer bij elkaar te brengen. Hij ziet het als een onnodig conflict en denkt samen met een organisatiedeskundige de rijen weer gesloten te krijgen. "De oorsprong van het conflict is een gebrek aan taakverdeling. Mensen hebben niet goed hun bevoegdheid laten afbakenen. Daardoor komen ze op elkaars terrein. Beslissingen worden op dit moment bij meerderheid van stemmen genomen. Maar in bepaalde situaties kan een meerderheid helemaal niet beslissen. In sommige gevallen moet er één man, op zijn terrein, verantwoordelijkheid dragen."

Meer van Molenaar: Telegraaf.nl

Meer op Telegraaf.nl




Tags

molenaar terrein afbakenen bevoegdheid keje oorsprong opgeworpen organisatiedeskundige rijen taakverdeling telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.185 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afschrijving benfica berghuis bounida camus carnaval elsimao faberski farioli gaaei hato hlynsson janse jim kaplan kiki kroes lcv lido littlebirds mokio pasveer rasmussen regeer rosa rugani sevic sutalo traore union