Transparent
Inloggen
Sluiten

Maarten Stekelenburg twee maanden uit de roulatie

20 december 2002 17:43 - WWW.AJAX.NL

Verslaggever: M

De problemen met de keepers blijven aanhouden. Dit keer is Maarten Stekelenburg weer aan de beurt. Na onderzoek in het ziekenhuis werd een scheurtje in een van de handwortelbeentjes van zijn linkerpols geconstateerd, zo meldt Ajax vanmiddag. Met de revalidatie is ongeveer 2 maanden gemoeid. Halverwege februari zal de keeper dus op zijn vroegst terug kunnen keren bij het eerste elftal.

Meer op WWW.AJAX.NL




Tags

stekelenburg handwortelbeentjes linkerpols revalidatie

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afmaker arsenal barcelona brobbey danny edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei gae groningen handsbal hato henderson heracles inter jong kluivert koevermans niemandsland productieve sevic special spelbos spelregels strooit utrecht var weghorst