Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax 1 thuis tegen Roda JC; Ajax 2 uit tegen Excelsior

4 december 2002 23:24

Verslaggever: M

Ajax 1 zal op 4/5 februari voor de achtste finales van de Amstel Cup uitkomen in een thuiswedstrijd tegen Roda JC. De Limburgers versloegen woensdagavond NEC. Daarvoor was wel een verlenging noodzakelijk. Na de reguliere speeltijd stond het nog steeds 0-0. Pas in de 113e minuut werd de wedstrijd beslist door een Golden Goal van de Belg Tom Soetaers.

Ajax 2 zal in de achtste finales uitkomen in een uitwedstrijd in Kralingen tegen Excelsior Rotterdam. dat wordt dus een treffen tussen de talenten van Ajax en de talenten van Feyenoord.

Meer op




Tags

excelsior roda amstel feyenoord kralingen soetaers tom verlenging

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meer dan 35.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom arbitrage bertjek blumenkraft bos elsimao emmy ewige farioli feyenoord gaal garcia gearriveerde godts jaros jordi lido mie mokio paes regeer scheids schreuder sevic sneu steur weghorst wolkbreuk zeerste zijaanzij