Transparent
Inloggen
Sluiten

Bergkamp krijgt standbeeld bij de KNVB

13 december 2014 23:09 - Telegraaf.nl

Verslaggever: -

Dennis Bergkamp krijgt een standbeeld bij de KNVB. Op het jubileumfeest van de voetbalbond werd bekendgemaakt dat hij is gekozen tot beste international van de afgelopen 25 jaar. Daarvoor waren ook Frank de Boer, Ronald Koeman, Phillip Cocu en Giovanni van Bronckhorst genomineerd.

Bergkamp krijgt als twaalfde international een bronzen standbeeld bij het hoofdkantoor van de bond in Zeist. In 1999 werd al een elftal van de eeuw gekozen, plus Rinus Michels als bondscoach van de eeuw.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

bergkamp knvb eeuw boer bronckhorst bronzen cocu hoofdkantoor jubileumfeest koeman michels rinus twaalfde zeist

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aantreden aftreden bosz brobbey cliches corrigeer corrigeren derk drammen driessen elsimao farioli fariolli gaaie henderson johanssen jong kroepoek lido mauro mislintat orka rampseizoen sevic spelbos spelergroep steijn success sutalo wess