Transparent
Inloggen
Sluiten

Jong Ajax kan in Jupiler League blijven na akkoord over competitie-opzet

2 december 2014 21:01 - NUsport

Verslaggever: -

In navolging van de amateurclubs hebben ook de profclubs ingestemd met de nieuwe competitie-opzet met onder meer de invoering van een tweede divisie tussen Jupiler League en topamateurs. Drie beloftenteams mogen in de Jupiler League blijven, zo meldt NUsport. Vier beloftenteams stromen in in de tweede divisie, de rest in de hoofdklasse. Jong Ajax kan dus ook na het experiment van vorig seizoen en dit seizoen in de Jupiler League blijven.

Meer op NUsport




Tags

jupiler jong experiment hoofdklasse ingestemd topamateurs

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.299 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

achteruitgang afgehaakt ahoy ajaxshowtime blind bodo elsimao eredivisie formaat grim hag heitinga honkvast jong knutsen kroes lido liverpool malen monaco ofwel peereboom piece pocognoli set sevic sjon spelbos tadic uefa