Transparent
Inloggen
Sluiten

'Plaatsing levert 11 miljoen euro op'

13 november 2002 12:12

Verslaggever: M

De plaatsing voor de tweede ronde van de Champions league is niet alleen sportief maar ook financieel een enorme meevaller voor Ajax. AT5 meldt dat de plaatsing Ajax naar verwachting 11 miljoen euro oplevert aan startpremies en recettes. Daarbij komen nog de premies voor de behaalde punten.

Op de beurs steeg het aandeel zo'n 10 eurocent oftewel ruim 2% (halverwege het middaguur). Het behalen van de Champions league was blijkbaar de afgelopen dagen al grotendeels in het aandeel verwerkt. Van zo'n 3,5 euro was het aandeel de laatste weken al opgeklommen naar een koers van 4,23 euro.

Meer op




Tags

beurs eurocent koers meevaller middaguur oftewel opgeklommen premies recettes startpremies

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.199 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

antman arbiters eagles edvardsen elsimao eredivisie evaluaties faberski farioli frankfurt gae godts hands hanegem heerenveen kiki lido mokio nijhuis pec ramadan sevic spelbos spelregels tadic toepassen traore var vasten zeist