Transparent
Inloggen
Sluiten

Nog slechts beperkt aantal kaarten voor Ajax - Apoel

12 november 2014 18:51 - Ajax.nl

Verslaggever: -

De kaartverkoop voor de UEFA Champions Leaguewedstrijd Ajax - Apoel (10 december) wordt zaterdag om 9:00 uur hervat. Voor het laatste duel in de groepsfase is nog een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar. Het duel met de club uit Cyprus wordt waarschijnlijk cruciaal voor overwintering in de UEFA Europa League.

Ajax staat momenteel derde in poule F met een punt voorsprong op Apoel. In de vijfde poulewedstrijd neemt Apoel het eerst nog thuis op tegen FC Barcelona. Ajax speelt in Parijs tegen Paris Saint-Germain. Zowel Ajax als Apoel is al uitgeschakeld voor een langer verblijf in de Champions League.

Tijdens de zesde en laatste speelronde strijden PSG en Barcelona om de bovenste twee plaatsen. Ajax en Apoel maken onderling uit wie er als derde in de poule eindigt. Die derde plaats geeft vervolgens recht op een ticket voor de knock-outfase van de UEFA Europa League.

Meer op Ajax.nl




Tags

apoel uefa barcelona cyprus outfase parijs poulewedstrijd psg

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.202 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanvaarden alders beroep bertjek brobbey cafu cardiff elsimao eriksen farioli gaaei goes henderson jim kiki lido lucas mannsverk matheus quido rensch rosa rosario sadiq sevic spelbos sutalo taylor tuchtcommissie ugwu