Transparent
Inloggen
Sluiten

De Boer: 'Man. City doet niets illegaals, denk ik'

23 oktober 2012 17:22 - Ajax.nl

Met Manchester City en Ajax tegenover elkaar op het veld staan er ook twee verschillende denkwijzen recht tegenover elkaar. City spendeerde honderden miljoenen om dit team bij elkaar te krijgen. "Tsja, is dat oneerlijk?", herhaalde De Boer tijdens de persconferentie de vraag van een journalist. "Ze doen niets illegaals, denk ik. Maar de waarde van hun voorhoede, is ons hele budget. Daardoor moeten wij inventief en creatief zijn en ligt de nadruk bij ons op de jeugdopleiding. Daar houd ik ook meer van, dan een team bij elkaar kopen. We hebben een heel andere filosofie dan City."

Meer op Ajax.nl




Tags

boer illegaals creatief denkwijzen inventief spendeerde tsja voorhoede

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

balletje berghuis brobbey edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei gae groningen hato henderson heracles jong kijkende kluivert lido negeren niemandsland ontvanger pasveer productieve reservebank schatten sevic spelbos taylor traore utrecht weghorst