Transparent
Inloggen
Sluiten

George Knobel (89) overleden

6 mei 2012 18:08

Voormalig Ajax-trainer en bondscoach George Knobel is zaterdagavond op 89-jarige leeftijd overleden. Hij leed aan Alzheimer. Hij was in het seizoen 1973/194 hoofdcoach van Ajax. Hij won in januari 1974 met Ajax de Europese Supercup door een 6-0 zege op Ac Milan. Later dat seizoen werd hij ontslagen. Hij werd vervolgens dat jaar aangesteld als bondscoach van het Nederlands elftal.




Tags

george knobel alzheimer milan supercup

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.213 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom attractiever berghuis beuker bogarde brobbey eenvoudigweg elsimao farioli godts hag hato jong kroepoek kroes lido linksbuiten onverwacht oranje reiziger selectieversterking sevic simonis spelbos taylor titel traore twente verkoper weghorst