Transparent
Inloggen
Sluiten

Sigthorsson: 90 minuten spelen mooier dan de hattrick

17 april 2012 22:06 - Ajax.nl

Sigthorsson speelde de gehele wedstrijd dinsdag bij Jong Ajax en scoorde drie keer. "Uiteraard waren de negentig minuten mooier dan de hattrick", zo gaf hij aan tegenover Ajax.nl. "Het was vooraf de bedoeling dat ik de hele wedstrijd zou spelen, dus dan is het mooi als dat uiteindelijk ook lukt. Gelukkig heb ik vanavond niets gevoeld. Ik heb zonder problemen de wedstrijd uitgespeeld. Het gaat dus de goede kant op. De eerste negentig minuten zijn binnen."

Hij had er vier kunnen scoren ware het niet dat zijn tegenstander hem voor was en de bal in eigen doel schoot. "Balen. Want eigenlijk had ik vandaag dus vier goals moeten maken. Ik heb er maar niets van gezegd tegen mijn tegenstander want hij baalde zelf al genoeg van zijn eigen goal."

Meer op Ajax.nl




Tags

hattrick sigthorsson baalde jong

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bedrijvig bosz bounida cambuur contributie dest elsimao faberski farioli feyenoord flamingo godts hancko hato janse jong kalokoh karsdorp kiki konadu reverson rijkhoff rugani schouten sevic spelbos steur utrecht var verschuren