Transparent
Inloggen
Sluiten

Supporters vertrokken naar Nijmegen voor kampioenswedstrijd

5 mei 2002 11:20

Verslaggever: RvN

De busen met Ajax fans zijn inmiddels uit Amsterdam vertrokken voor de kampioenswedstrijd tegen NEC, welke om 13.00 uur aanvangt in Nijmegen. Vanwege de veiligheidsmaatregelen liep het vertrek enige vertraging op. Het vertrouwen in een goede afloop was vanmorgen bij vertrek erg groot. Eigenlijk twijfelt niemand eraan dat er na de wedstrijd een feest zal volgen om het kampioenschap te vieren. Iedereen was dan ook erg opgewekt, al was het voor sommigen nog wel erg vroeg in de morgen.

In Nijmgen kwamen gisterne de eerste aanhangers al aan op eigen vervoer. In de stad liep het een aantal keren uit op kleine confrontaties tussen de aanhang van de twee clubs. Uit de hand liep het echter geen moment.

Meer op




Tags

kampioenswedstrijd aanhang aanhangers aanvangt busen confrontaties gisterne nijmgen opgewekt twijfelt veiligheidsmaatregelen vertraging vervoer

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.183 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom alders avila berghuis boomen bounida edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei henderson kiki kroes linksbuiten mannsverk matheus mislintat pasveer ramaj regeer rensch rosa sevic spelbos sutalo tahirovic taylor traore weghorst