Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax dichterbij titel door gelijkspel PSV

20 april 2002 21:44

Verslaggever: RvN

Ajax is zaterdag dichterbij de titel gekomen door een gelijkspel van PSV. In Enschede kwamen de Eindhovenaren niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen FC Twente. De voorsprong van Ajax op PSV groeit daardoor tot 3 punten. In de laatste 3 wedstrijden (tegen Utrecht, Den Bosch en NEC) kan Ajax zich daardoor nog een gelijkspel permitteren. Ook nummer 4 Heerenveen kwam niet verder dan een gelijkspel (0-0 tegen Roda JC). Bij een gelijkspel tegen FC Utrecht heeft Ajax zich dan ook verzekerd van de derde plaats en een plaatsje in de Champions League.

Meer op




Tags

dichterbij titel utrecht enschede heerenveen permitteren plaatsje roda twente

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.348 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

avila berghuis boomen borges bounida bouwman bremen duitsland elsimao feyenoord gaaei gloukh hein itakura jaros jetten jim kiki kroes lido mie moro ofwel pasveer reverson sevic steur sutalo taylor werder