Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax en El Hamdaoui willen akkoord nog niet bevestigen

31 januari 2012 13:53

Zowel een woordvoerder van Ajax als het kamp El Hamdaoui willen een akkoord over de overgang naar Fiorentina nog niet bevestigen, tegenover NU.nl. "Hij tekent pas als we eruit zijn. Dat is nog niet het geval", laat een bron dicht bij de speler weten. Ook Ajax ontkende dinsdag dat er al sprake zou zijn van een overeenkomst. "Pas als alles rond is, maken wij het bekend. Zolang we dat niet doen is er dus nog geen sprake van een overgang."




Tags

hamdaoui fiorentina

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.225 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almada edvardsen elsimao engeland faberski forbs goes hato heerkens heitinga hlynsson jaros jong kiki kroes medic mislintat montiel moro pasveer rodytur rusland sancties sevic sosa spelbos spertsyan steijn sutalo ugwu