Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax kwam het vaakst terug van achterstand

23 januari 2012 18:55

Voetbal International meldt dat Ajax in maar liefst acht van de achttien wedstrijden op een 1-0 achterstand kwam. Maar slechts één van die wedstrijden werd uiteindelijk ook verloren: op 2 oktober 2011 bleef het namelijk 1-0 tijdens het uitduel met FC Groningen. Ajax haalt uit de duels waarin het op een 1-0 achterstand kwam, maar liefst 1,38 punten gemiddeld. Daarmee is Ajax volgens VI dan ook dé knokploeg van de Eredivisie.

Bekijk het gehele overzicht: VI.nl




Tags

eredivisie groningen knokploeg

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 36.376 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afgezien amrabat arbitrage berghuis brandt conference contributies dimi elsimao feyenoord gloukh hajduk jong jordi kehrer leonardo lido michel mie mokio oscar ouazane overbrengen posts rosa sevic tolu torrents tsygankov wijndal