Transparent
Inloggen
Sluiten

Witschge op de weg terug

10 maart 2000 19:27

Verslaggever: M

Richard Witschge lijkt eindelijk op de weg terug. De
middenvelder heeft deze week de looptraining bij Laszlo Jambor hervat nadat hij in november een kwetsuur opliep aan de lies. Sindsdien kwam Witschge niet meer bij Ajax aan spelen toe.

Het zal daarentegen nog wel even duren voordat hij in
actie zal kunnen komen voor Ajax, aangezien zijn herstel het nog niet toelaat om al baloefeningen te gaan doen. Pas als Witschge de beroemde 'Bobby-training' met succes doorstaat zal hij zich bij de groep voegen. Shota Arveladze is wel weer inzetbaar. De Georgier is helemaal hersteld van zijn blessure en traint weer volop mee met de selectie.

Meer op




Tags

witschge arveladze baloefeningen bobby doorstaat georgier jambor kwetsuur laszlo lies looptraining shota toelaat

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 36.413 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

achterwerk amrabat berghuis bouwman brandt conference dalende elsimao feyenoord gelul gloukh groningen janse jordi leonardo lhoekstra lido mokio opselling peper pingel raden rosa sevic sparta stegen twente uitmaakt wijndal wisselvallig