Transparent
Inloggen
Sluiten

Been jr maakt zich zorgen over problemen binnen RvC

26 oktober 2011 09:28

Been jr, een van de architecten van de nieuwe Raad van Commissarissen, liet tegenover De Telegraaf weten zich zorgen te maken over de situatie. "Ik vind het jammer dat het tussen de commissarissen zo moeilijk loopt. Dat had ik bij de voordracht niet zo ingeschat. We dachten met alle leden van de benoemingscommissie dat de commissarissen eendrachtig zouden samenwerken om Ajax te hervormen. De hele situatie baart me ongelooflijk veel zorgen."




Tags

rvc architecten baart benoemingscommissie eendrachtig telegraaf voordracht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.201 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beroep bertjek betekenis brobbey conform elsimao eredivisie eredivisiebegrippen farioli feyenoord gaaei geseponeerd goes higler kristensen lido onwennig quido rosa scheids seponeren sevic spelregels sutalo taylor titel ugwu uitgangspositie var verspelen