Transparent
Inloggen
Sluiten

Sigthorsson blij met eerste doelpunt voor Ajax

14 augustus 2011 17:47

Voor de camera van Eredivisie Live liet Kolbeinn Sigthorsson weten blij te zijn dat hij zijn eerste doelpunt voor Ajax gemaakt heeft. "Voor mij is prettig dat ik een doelpunt heb gemaakt. Als spits wordt van je gevraagd te scoren. Ik wil dit seizoen laten zien wat ik kan en doelpunten maken. Het was een mooie overwinning vandaag. Wij speelden als een team heel goed, dus wij zijn heel blij met deze prestatie."




Tags

sigthorsson eredivisie kolbeinn

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.230 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom bounida bouwman brobbey elsimao eredivisie farioli frankfurt gaaei gloukh hato heerkens heitinga janse jong kaplan kiki konadu kroes linksbuiten mokio moro nac rijkhoff rugani sevic spelbos steur sutalo weghorst