Transparent
Inloggen
Sluiten

Bayern blijft lonken naar Van der Wiel

6 april 2011 14:57 - Telegraaf.nl

Afgelopen zomer mislukte een poging van Bayern Munchen om Gregory van der Wiel over te nemen van Ajax. De rechtsback blijft echter in de picture bij de Duitse topclub. Bayern Munchen wil zich komende zomer vooral defensief versterken. In dat verband doet de naam van Ajax rechtsback Van der Wiel opnieuw de ronde als gewenste versterking voor de rechtsbackpositie. Christian Nerlinger, technisch directeur van de Duitse club, bevestigde in een reactie op de naam van Van der Wiel dat hij voor Bayern een „zeer interessante“ speler is.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

bayern wiel gregory nerlinger picture poging rechtsbackpositie

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.209 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanvoer ajaxspits akpom battles beweeglijker brobbey brobs bryan claimen creatief elsimao farioli haller konadu lido linksbuiten martinez nac obv opa outlayer panklaar pinchhitter poulsen rijkhoff sevic sparta spelbos weghorst wout