Transparent
Inloggen
Sluiten

[CL] Competitieverlies voor Dynamo Kiev

14 augustus 2010 23:11

Dynamo Kiev moest in het weekend voor het duel tegen Ajax een nederlaag slikken. De ploeg verloor met 3-1 van Vorskla. De tegenstander van Ajax staat nu vierde met twee punten achterstand op de koploper. Bij Kiev staat overigens derde doelman Boyko op doel. De eerste twee keepers zijn geblesseerd en zullen ook tegen Ajax niet spelen. Almedia maakte het tegendoelpunt voor Kiev, hij zorgde voor de 1-1.

Opstelling Dynamo Kiev: Boyko, Danilo Silva, Betão, Vukojevi? (Eremenko, 86), Milevskyy (Mykhalyk, 85), Bertoglio, Harmash (Zozulya, 46), Husyev, Popov, El Kaddouri, Almeida.




Tags


Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.494 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud