Transparent
Inloggen
Sluiten

Ronald Koeman voornaamste kandidaat

30 november 2001 13:55 - Omroep Gelderland

Verslaggever: HN

Er zijn sterke aanwijzingen dat Ajax Ronald Koemand probeert te strikken als nieuwe hoofdtrainer. Volgens de regionale tv-zender Omroep Gelderland zou Koeman vandaag diverse afspraken hebben afgezegd, naar verluid in verband met onderhandelingen die hij momenteel met Ajax heeft. De huidige oefenmeester van Vitesse is aan zijn laatste contractjaar bezig. De Arnhemse club zou in verband met de slechte financi?le situatie een afkoopsom goed kunnen gebruiken en daarom bereid zijn met Ajax om de tafel te gaan zitten.

Meer op Omroep Gelderland




Tags

koeman aanwijzingen arnhemse contractjaar gelderland koemand oefenmeester verluid vitesse zender

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.203 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aankoopbedrag antony bankzitter basten bergwijn brobbey elsimao eredivisie gekkenwerk hato heerenveen jong koers konadu kroes lido martinez onverantwoord onzin rijkhoff segment sevic shoppen spelbos suarez sulejmani sutalo taylor tottenham weghorst