Transparent
Inloggen
Sluiten

Jol: het liefst zie ik Stekelenburg blijven

5 juli 2010 18:53

Maarten Stekelenburg vestigt dit WK de nodige internationale aandacht op zich. Ook Martin Jol is dat niet ontgaan. Jol in het Algemeen Dagblad: "Hij nadert het niveau van jongens als Van der Sar en Buffon. Hij is een van de beste keepers in Europa en in ieder geval van dit WK." Met Kenneth Vermeer achter de hand zou Ajax de druk op de financiele huishouding deels kunnen oplossen door Stekelenburg te verkopen. Jol: "Als hij een van de besten van de wereld is, moet dat natuurlijk ook iets opleveren. Maar het liefst zie ik hem blijven."




Tags

jol stekelenburg besten buffon huishouding sar vermeer vestigt

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 36.284 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aaron adingra arokodare baantje belandt bommel bouwman caio contractduur dolberg elsimao eredivisie feyenoord fitheid gesolliciteerd gloukh ibiza ibrahimovic jong jordi koopopties leonardo maximilian meulemans onopgemerkt opschieten paspoort sevic sjakie studie