Transparent
Inloggen
Sluiten

'Naast Dost ook Luuk de Jong op lijstje Ajax'

2 april 2010 08:20

Verslaggever: RvN

Volgens het Algemeen Dagblad staat naast de eerder genoemde Bas Dost ook Luuk de Jong op het lijstje van spitsen die Ajax nauwlettend volgt als mogelijke kandidaat om Marko Pantelic bij een eventueel vertrek op te volgen. Ajax zou daarnaast nog vijf andere spitsen volgen.

Luuk de Jong is de jongere broer van Siem de Jong. Jol bevestigde in het AD. de belangstelling voor Bas Dost. "Bas Dost heeft op jonge leeftijd in Nederland naam gemaakt. Hij is een interessante speler, die we in de gaten houden." Op Sportweek bevestigt ook de zaakwaarnemer van Dost de interesse, maar Ajax heeft in tegensteling tot enkele andere clubs nog geen bod uitgebracht.




Tags

dost jong jol jongere marko nederland pantelic sportweek tegensteling

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.185 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afschrijving banel berghuis boekhoudkundig boomen bounida elsimao faberski gorter henderson hlynsson janse kiki kroes matheus mokio pasveer ramaj rasmussen regeer rensch rosa rugani setford sevic slijten steur sutalo tahirovic taylor