Transparent
Inloggen
Sluiten

Emanuelson wil trainer met 'harde hand'

9 mei 2009 10:30

Verslaggever: RvN

Urby Emanuelson sprak in De Telegraaf de wens uit voor de komst van een strenge trainer. "Danny Blind, Adrie Koster en Marco van Basten waren heel rustige trainers, Henk ten Cate bleek het tegenovergestelde en dat werkte beter. Ik vind dat het weer tijd is voor een harde hand, een strenge trainer. Ik denk dat onze spelersgroep daar behoefte aan heeft."

Meer op




Tags

emanuelson strenge adrie basten blind cate danny koster tegenovergestelde telegraaf urby

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.216 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bertjek blind camus contracteren derks dna elsimao farioli feyenoord gaaei hato heitinga intelligentie janse jong keizer kroes lido och post prutsers schofferen sevic slot spelbos spelfouten taalpuristen tadic toptrainer waarheid