Transparent
Inloggen
Sluiten

Lopiez Nieto leidt Ajax - Celtic

7 augustus 2001 22:25

Verslaggever: RvN

De Champions League wedstrijd van aanstaande woensdag tussen Ajax en Celtic zal onder leiding staan van Antonio Lopez Nieto. De Spanjaard is een goede bekende van het Nederlandse voetbal. Zo floot hij twee wedstrijden van Ajax in de strijd om de Champions League. Het is nog onduidelijk wie de return in Schotland zal fluiten, dat wordt slechts twee dagen van te voren bekendgemaakt door de UEFA om eventuele problemen te voorkomen.

Meer op




Tags

celtic nieto lopiez antonio lopez schotland uefa

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.200 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanvaarden aanvechten alders beroep bertjek brobbey conform elsimao eredivisiebegrippen farioli gaaei geseponeerd goes higler jim kiki kristensen kroes lido onwennig penetra quido rensch rosa scheids seponeren sevic spelregels ugwu var