Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax verliest van FC Twente: 2-1

10 mei 2008 21:30

Ajax is er niet in geslaagd het eerste duel van de finale van de play-offs met een positief resultaat af te sluiten. De ploeg verloor in Emmen met 2-1 van FC Twente. Volgende week zondag is de return in Amsterdam.

Voor Ajax leek er geen vuiltje aan de lucht in de eerste helft. Ajax gaf weinig weg en kwam uiteindelijk in de 44ste minuut op voorsprong via een doelpunt van Suarez. Dat was niet meer dan verdiend.

In de tweede helft liet Ajax zich terugdringen en kreeg Ajax het steeds moeilijker. Het zat Ajax niet mee toen de scheidsrechter Haverkort Ajax een penalty tegen gaf, toen Vertonghen de bal tegen zijn arm aangeschoten kreeg. Daardoor kreeg FC Twente nog meer vertrouwen. N'Kufo, die vaak scoort tegen Ajax, benutte de penalty en zou later ook vrijgespeeld worden voor de 2-1.




Tags

twente emmen haverkort kufo lucht suarez vertonghen vrijgespeeld vuiltje

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.224 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almada county edvardsen elsimao engeland faberski forbs godts graz hato heerkens heitinga jaros jong kiki kroes liverpool medic mislintat montiel moro pasveer rodytur rusland sancties sevic sosa spelbos spertsyan steijn