Transparent
Inloggen
Sluiten

Technisch directeur Juve: Ajax vraagt veel te veel

13 januari 2007 18:08 - Alice

Verslaggever: RvN

Volgens technisch directeur Alessio Secco van Juventus vraagt Ajax een transferbedrag voor Grygera dat ver boven de marktwaarde ligt. "We zijn nog niet rond over een transfer. We hebben Ajax alleen geinformeerd over onze interesse. We hebben er vertrouwen in dat we er in slagen hem in juni te halen. Hij zou ook in januari kunnen komen, maar de prijs die Ajax vraagt moet wel marktconform zijn, die is ver beneden de 2 miljoen euro."

Meer op Alice




Tags

juve alessio grygera juventus marktconform marktwaarde secco transferbedrag

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.215 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek blind brobbey camus derks dna elsimao farioli feyenoord gaaei heitinga intelligentie jong keizer kroes lido och post prutsers schofferen sevic slot spelbos spelfouten taalpuristen telegraaf toptrainer traore waarheid