Transparent
Inloggen
Sluiten

Lindenbergh wil weg bij Ajax

20 december 2006 18:21 - Sportweek

Verslaggever: Q

Sportweek meldt dat Olaf Lindenbergh, ongelukkig als wisselspeler, weg wil bij Ajax. De club uit Amsterdam is bereid mee te werken aan een transfer, maar wil wel een transfersom ontvangen voor de 32-jarige middenvelder. In 2005 betaalde Ajax ongeveer 2,6 miljoen aan AZ voor Lindenbergh.

Een fansite verzon afgelopen week het bericht dat Feyenoord ge?nteresseerd zou zijn in de middenvelder. Voor de Rotterdammers zou Lindenbergh een logische keuze zijn. Hij geeft in Sportweek echter zelf aan niet veel salaris te willen inleveren bij een transfer en dat een buitenlandse club daarom meer voor de hand ligt.

Meer op Sportweek




Tags

lindenbergh sportweek fansite feyenoord nteresseerd olaf verzon wisselspeler

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.208 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aantreden aftreden bosz cliches corrigeer corrigeren derk drammen driessen elsimao farioli fariolli gaaei gaaie henderson johanssen jong kroepoek lido mauro mislintat orka rampseizoen sevic spelbos spelergroep steijn success sutalo wess