Transparent
Inloggen
Sluiten

Campagne 'Ik ben Ajacied' van start gegaan

12 november 2006 19:24 - Ajax.nl

Verslaggever: RvN

Ajax heeft voorafgaand aan de topper tegen PSV de campagne 'Ik ben Ajacied' gestart. Op het scherm werden voorafgaand aan het duel korte filmpjes getoond waarin bekende Ajacieden vertellen wat het voor hun betekent Ajacied te zijn. Bij binnenkomst van de spelers hielden de fans een poster omhoog die als geheel de tekst 'Ik ben Ajacied' vormde.

Ajax wil met de campagne duidelijk maken wat het betekent om Ajacied te zijn.

'Ajacied zijn is veel meer dan juichen als Ajax scoort. Het gaat veel dieper. Het is een manier van in het leven staan.'

De gehele tekst is na te lezen op Ajax.nl

Meer op Ajax.nl




Tags

campagne tekst binnenkomst filmpjes poster scherm topper

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.200 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bayern berghuis bertjek bounida bouwman brobbey centrumverdediger edvardsen elsimao emmen faberski farioli frankfurt godts jermoumi jim jong kalokoh kiki konadu lido rijkhoff sevic sparen sutalo taylor traore ugwu verschuren wolff