Transparent
Inloggen
Sluiten

Oud-Ajacied Jesper Olsen getroffen door hersenbloeding

9 mei 2006 21:14

Verslaggever: GD

Vanmiddag is bekend geworden dat afgelopen donderdag 4 mei oud-Ajacied Jesper Olsen door een hersenbloeding is getroffen. Hij is opgenomen in het ziekenhuis van zijn woonplaats Melbourne, Aus.

De Deense aanvaller was in de jaren '80 ??n van de publiekslievelingen in Amsterdam, en wordt beschouwd als ??n van de beste buitenspelers die voor Ajax heeft gespeeld.

Details over de toestand van de pas 45-jarige Olsen zijn op verzoek van de familie niet bekend gemaakt.

Meer op




Tags

olsen hersenbloeding jesper aus melbourne publiekslievelingen toestand

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.688 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis betis birdman ceballos conference deals depay derk dolberg edvardsen elsimao ferencvaros gloukh godts ibrahimovic japan johanssen jordi kiki maximilian mie nederland oscar sevic steur stilte tomiyasu transferroom weghorst zinchenko