Transparent
Inloggen
Sluiten

[update] Slechts lichte blessure voor Sneijder, Maduro fit?

5 mei 2006 19:03

Persbureau Novum meldt op Trouw dat Wesley Sneijder vrijdag de training voortijdig moest verlaten na een duel met Tomas Galasek. De ernst van de blessure is nog onbekend.

[update] Tegenover AT5 liet Sneijder weten dat het slechts om een lichte blessure gaat. Hij verwacht wel te kunnen spelen zondag.

Maduro trainde voor het eerst weer mee met de groep en lijkt op tijd fit te geraken. Zelf liet hij in ieder geval weten ervan uit te gaan dat hij speelt zondag




Tags

maduro galasek novum persbureau tomas trouw

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.318 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

amerika argumentatieleer berghuis bertjek bewijslast blind context dolberg eenvoudigweg elsimao eriksen farioli gloukh godts hag itakura janse kroes lido mokio moro overmars pasveer rationeel scouten sevic sutalo taylor visser wijndal