Transparent
Inloggen
Sluiten

Pienaar accepteert voorstel, in bekerfinale weer van de partij

21 april 2006 14:05

Verslaggever: RvN

Steven Pienaar het schikkingsvoorstel van drie duels plus een duel voorwaardelijk voor zijn rode kaart tegen Feyenoord geaccepteert. Dat betekent dat indien Ajax doorgaat naar de finale van de play-offs, hij die duels zal moeten missen. Na die drie duels zou hij wel weer in actie kunnen komen in de laatste officiele wedstrijd van het seizoen, de finale om de gatorade Cup. Dat wordt dan ook direct zijn afscheidswedstrijd.

Meer op




Tags

pienaar accepteert bekerfinale afscheidswedstrijd feyenoord gatorade geaccepteert schikkingsvoorstel

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.378 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek bounida dolberg elsimao feyenoord gekloot gloukh godts grim inlopen jaros jim kiki lido linkerrijtje meulemans mokio regeer sano sevic sjakie steur steurtje sutalo titel val verliespunten verspeeld weghorst