Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax treft PSV in de finale in De Kuip

22 maart 2006 23:40

Verslaggever: RvN

Ajax treft op zondag 7 mei PSV in de finale van de Gatorade Cup. Ajax is voor het duel via de loting als thuisspelende ploeg geplaatst en zal dus in het eigen thuistenue spelen. PSV kwam in de finale door AZ thuis met 2-0 te verslaan via doelpunten van Simons en Farfan in een verder weinig spraakmakende wedstrijd.

Meer op




Tags

kuip farfan gatorade simons spraakmakende thuistenue

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis brobbey elsimao farioli gaaei godts groningen hato henderson janse jim kaplan kluivert konadu lido linksbuiten mokio regeer rugani scorend sevic sparta sutalo taylor titel traore twente var weghorst wijndal