Transparent
Inloggen
Sluiten

Opnieuw tegenslag voor Sneijder

10 maart 2006 17:51

De rentree van Wesley Sneijder is nog niet aanstaande. Na een bezoek aan een bekkenspecialist leek hij van zijn klachten af. Op de training kreeg hij echter opnieuw klachten. Hij liep vandaag weer met krukken.

Hij mist nu zeker de duels tegen PSV en Inter.

Meer op




Tags

bekkenspecialist inter krukken

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.243 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom alvarez anderlecht atalanta birmingham bouwman brobbey dolberg elsimao frankfurt gloukh gooijer inter ipswich itakura jurrebe kiki kroes lookman meulemans nvj overbrugging sevic sjakie spelbos sportjournalistiek sutalo telegraaf verweij villa