Transparent
Inloggen
Sluiten

Galasek mocht niet tussentijds weg

27 januari 2006 22:41 - Kicker

Verslaggever: RvN

Galasek mag dan net als De Jong en Escude aan het einde van het seizoen bij Ajax vertrekken, hij mocht in tegenstelling tot het tweetal niet tussentijds weg. Volgens VFL Wolfsburg wilde die club aanvankelijk Galasek overnemen van Ajax, maar koos het uiteindelijk voor Van der Leegte toen Ajax de Tsjech niet wilde laten gaan.

Meer op Kicker




Tags

galasek escude jong leegte tsjech wolfsburg

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.265 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

anderlecht berghuis beuker blind brobbey das dna dolberg elsimao farioli gloukh hag heitinga huur itakura kasper kiki klausz kroes list mcconnell meulemans moro rvc sjakie steur sunderland taylor traore zirkzee