Transparent
Inloggen
Sluiten

Kalender » Volgende speelrondes

Hieronder vind je een overzicht van de volgende speelrondes in de Jupiler League, een deel van het volledige programma. Bekijk ook de kalender van Ajax en Jong Ajax en de actuele stand in de Jupiler League.

zaterdag 20 april 2019

20:00 Jong AZ - Jong FC Utrecht

maandag 9 maart 2020

20:00 Jong FC Utrecht - NEC
20:00 Jong AZ - SC Cambuur Leeuwarden

woensdag 11 maart 2020

14:30 De Graafschap - TOP Oss
14:30 Roda JC - FC Eindhoven
14:30 Go Ahead Eagles - Telstar
14:30 De Graafschap - NEC
14:30 FC Den Bosch - Jong Ajax
14:30 Jong FC Utrecht - MVV
14:30 MVV - Jong AZ
14:30 Jong PSV - Helmond Sport
14:30 FC Volendam - Excelsior
14:30 Jong FC Utrecht - NAC Breda
14:30 SC Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht
14:30 Almere City FC - NEC
18:30 Excelsior - Go Ahead Eagles
20:00 Jong FC Utrecht - Excelsior
20:00 NAC Breda - FC Volendam
20:00 NEC - Roda JC
20:00 FC Dordrecht - Jong PSV
20:00 Almere City FC - Jong Ajax
20:00 Jong Ajax - De Graafschap
20:00 Excelsior - De Graafschap
20:00 Jong AZ - Go Ahead Eagles
20:00 Helmond Sport - Jong FC Utrecht
20:00 Telstar - FC Den Bosch
20:00 TOP Oss - Almere City FC
20:00 Telstar - De Graafschap
20:00 FC Eindhoven - FC Den Bosch
20:00 NAC Breda - Jong PSV
20:00 FC Eindhoven - Jong FC Utrecht
20:00 Go Ahead Eagles - TOP Oss
20:00 FC Den Bosch - FC Volendam
20:00 NEC - FC Dordrecht
20:00 Jong Ajax - SC Cambuur Leeuwarden
20:00 Almere City FC - MVV
20:00 Telstar - Helmond Sport
20:00 Helmond Sport - Jong AZ
20:00 TOP Oss - NEC
20:00 Roda JC - Jong Ajax
20:00 Helmond Sport - SC Cambuur Leeuwarden
20:00 Jong Ajax - MVV
20:00 SC Cambuur Leeuwarden - Telstar
20:00 FC Volendam - FC Eindhoven
20:00 FC Dordrecht - Go Ahead Eagles
20:00 Jong PSV - Almere City FC
20:00 MVV - NAC Breda
20:00 De Graafschap - FC Den Bosch
20:00 Jong AZ - Roda JC
20:00 SC Cambuur Leeuwarden - NAC Breda
20:00 MVV - FC Volendam
20:00 Roda JC - Go Ahead Eagles
20:00 TOP Oss - Helmond Sport
20:00 Almere City FC - Excelsior
20:00 Jong FC Utrecht - Telstar
20:00 Jong PSV - NEC
20:00 De Graafschap - NAC Breda
20:00 Jong Ajax - Jong AZ
20:00 FC Dordrecht - FC Den Bosch
20:00 SC Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven
20:00 Jong Ajax - Excelsior
20:00 FC Dordrecht - Jong AZ
20:00 MVV - FC Eindhoven
20:00 De Graafschap - Helmond Sport
20:00 NEC - FC Volendam
20:00 Roda JC - Telstar
20:00 TOP Oss - FC Den Bosch
20:00 Almere City FC - Jong FC Utrecht
20:00 Jong PSV - Go Ahead Eagles
20:00 Go Ahead Eagles - SC Cambuur Leeuwarden
20:00 FC Den Bosch - NAC Breda
20:00 Excelsior - TOP Oss
20:00 Go Ahead Eagles - Helmond Sport
20:00 FC Den Bosch - SC Cambuur Leeuwarden
20:00 Excelsior - Roda JC
20:00 SC Cambuur Leeuwarden - De Graafschap
20:00 FC Dordrecht - FC Volendam
20:00 NAC Breda - FC Eindhoven
20:00 NEC - Excelsior
20:00 Roda JC - Jong PSV
20:00 FC Eindhoven - Almere City FC
20:00 MVV - FC Dordrecht
20:00 FC Volendam - TOP Oss
20:00 Telstar - FC Dordrecht
20:00 FC Volendam - Almere City FC
20:00 FC Eindhoven - Jong Ajax
20:00 Helmond Sport - Roda JC
20:00 Jong AZ - Jong PSV
20:00 NAC Breda - Telstar
20:00 Jong PSV - Jong FC Utrecht
20:00 NEC - Jong AZ
20:00 TOP Oss - MVV

Vorm van elk team

Almere City FC

W V W V V W W V G W W W V V V W V W V G G W W V W V G W G

De Graafschap

W W W W W G W W W G G G G V W W G W W G G G W G W G W W W

Excelsior

W V W G W G V G G V W W W V G W G V G W V W V W G W V W W

FC Den Bosch

V W V W W W G V V W W G W W G V G G G G W G W V G V G V G

FC Dordrecht

G V V W V G W V G V W V V V G V G V V V V V W G G G V V V

FC Eindhoven

G W G G V G V W V V G V V V W V W V V G V W V G V W G W W

FC Volendam

W G V G G W W W W G W W W W W W W W V G V V W G V W V W G

Go Ahead Eagles

V G W V W V W W G W W G G G W W G G W G G G G W G V W V W

Helmond Sport

G V V V V V G V G V V V V G V V G V W V W G V V W V G V G

Jong Ajax

V G W V V W G W G W W W W G W W V W W V W W G W V W W G V

Jong AZ

W V G G G V V W V G W V W V W V V V W G G V V V G W V G

Jong FC Utrecht

V W V W G V W V V G G W G W V V G V G W G W W G W V W V

Jong PSV

V V G G V V W V G V V G W V V G G V W V W V V V W V V V G

MVV

V V V W V W V G G W V G V W V V W V G G V V V V G W W V V

NAC Breda

W G W W G G V W G W V G W W V V G V V G W W W W G V W W W

NEC

G V W W V G G W W V V V G W W G W W W V G V G G W W G V

Roda JC

V W V V V G V V G V G V V G G V G W G W W G V G W V V V G

SC Cambuur Leeuwarden

W W W W W W V V W V W W W W W G G W G W W W W W W V W V

Telstar

W G W G V V W G W W G G V W V G W W W G V V V W V V W W G

TOP Oss

G W G V G G V W V V V V W V V V G W V G V V W V V G V V W

In dit overzicht zie je welke teams in vorm zijn. Een W staat voor winst, een V voor verlies, een G voor een gelijkspel in de laatste competitiewedstrijden. De meest recente staat vooraan.


Resterend programma

Hiernaast is een overzicht van de komende speelrondes weergegeven. Bekijk ook het resterende programma van alle clubs of de kalender van Ajax.



Standen