Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax VoVo


Ajax VoVo

VoVo staat voor Voetbal Voorspelcompetitie. Hieronder kan je jouw voorspellingen doen voor de komende wedstrijden. Tot de deadlines kan je elke voorspelling nog wijzigen.

Met iedere wedstrijd is één punt te verdienen voor de klassementen. Zie de links hiernaast om ze allemaal te bekijken. Bij de VoVo gaat het, net als bij de Pool om de stand na reguliere speeltijd, exclusief eventuele verlengingen en/of penalties. Meer details vind je in de handleiding.

Hieronder staan alle wedstrijden die momenteel te voorspellen zijn in de VoVo. Je kunt, als je dat wil, ook kiezen om alleen de aankomende wedstrijden te voorspellen.


Deadline: zondag 20 oktober

12:15 PEC Zwolle-ADO Den Haag (competitie)
14:30 FC Emmen-Fortuna Sittard (competitie)
14:30 FC Groningen-Sparta Rotterdam (competitie)
16:45 Feyenoord-Heracles Almelo (competitie)

Deadline: dinsdag 22 oktober

18:55 Shakhtar Donetsk-Dinamo Zagreb (Europees)
18:55 Atletico Madrid-Bayer 04 Leverkusen (Europees)
21:00 Juventus-Lokomotiv Moskou (Europees)
21:00 Manchester City-Atalanta (Europees)
21:00 Tottenham Hotspur-Rode Ster Belgrado (Europees)
21:00 Olympiakos-Bayern München (Europees)
21:00 Galatasaray-Real Madrid CF (Europees)
21:00 Club Brugge-Paris Saint-Germain FC (Europees)

Deadline: woensdag 23 oktober

18:55 RB Leipzig-Zenit Sint Petersburg FC (Europees)
18:55 Ajax-Chelsea FC (Europees)
21:00 Slavia Praag-FC Barcelona (Europees)
21:00 Red Bull Salzburg-Napoli SSC (Europees)
21:00 Internazionale-Borussia Dortmund (Europees)
21:00 Lille-Valencia (Europees)
21:00 Benfica SL-Olympique Lyonnais (Europees)
21:00 RC Genk-Liverpool FC (Europees)

Deadline: donderdag 24 oktober

18:55 BSC Young Boys-Feyenoord (Europees)
21:00 PSV-LASK Linz (Europees)

Deadline: vrijdag 25 oktober

20:00 FC Twente-FC Emmen (competitie)

Deadline: zaterdag 26 oktober

18:30 Willem II-RKC Waalwijk (competitie)
19:45 Vitesse-ADO Den Haag (competitie)
19:45 Fortuna Sittard-VVV Venlo (competitie)
20:45 Heracles Almelo-PEC Zwolle (competitie)

Deadline: zondag 27 oktober

12:15 sc Heerenveen-FC Groningen (competitie)
14:30 PSV-AZ (competitie)
14:30 Sparta Rotterdam-FC Utrecht (competitie)
16:45 Ajax-Feyenoord (competitie)

Deadline: vrijdag 1 november

20:00 PEC Zwolle-Ajax (competitie)

Deadline: zaterdag 2 november

18:30 RKC Waalwijk-Heracles Almelo (competitie)
19:45 Sparta Rotterdam-PSV (competitie)
19:45 FC Utrecht-Fortuna Sittard (competitie)
20:45 AZ-FC Twente (competitie)

Deadline: zondag 3 november

12:15 FC Emmen-Vitesse (competitie)
14:30 FC Groningen-Willem II (competitie)
14:30 VVV Venlo-Feyenoord (competitie)
16:45 ADO Den Haag-sc Heerenveen (competitie)

Deadline: dinsdag 5 november

18:55 FC Barcelona-Slavia Praag (Europees)
18:55 Zenit Sint Petersburg FC-RB Leipzig (Europees)
21:00 Napoli SSC-Red Bull Salzburg (Europees)
21:00 Liverpool FC-RC Genk (Europees)
21:00 Olympique Lyonnais-Benfica SL (Europees)
21:00 Chelsea FC-Ajax (Europees)
21:00 Borussia Dortmund-Internazionale (Europees)
21:00 Valencia-Lille (Europees)

Deadline: woensdag 6 november

18:55 Lokomotiv Moskou-Juventus (Europees)
18:55 Bayern München-Olympiakos (Europees)
21:00 Real Madrid CF-Galatasaray (Europees)
21:00 Bayer 04 Leverkusen-Atletico Madrid (Europees)
21:00 Atalanta-Manchester City (Europees)
21:00 Dinamo Zagreb-Shakhtar Donetsk (Europees)
21:00 Rode Ster Belgrado-Tottenham Hotspur (Europees)
21:00 Paris Saint-Germain FC-Club Brugge (Europees)

Deadline: donderdag 7 november

18:55 LASK Linz-PSV (Europees)
21:00 Feyenoord-BSC Young Boys (Europees)

Deadline: vrijdag 8 november

20:00 Vitesse-FC Groningen (competitie)

Deadline: zaterdag 9 november

18:30 sc Heerenveen-Sparta Rotterdam (competitie)
19:45 Fortuna Sittard-ADO Den Haag (competitie)
20:45 Heracles Almelo-VVV Venlo (competitie)

Deadline: zondag 10 november

12:15 Ajax-FC Utrecht (competitie)
14:30 Willem II-PSV (competitie)
14:30 FC Twente-PEC Zwolle (competitie)
16:45 Feyenoord-RKC Waalwijk (competitie)
20:00 AZ-FC Emmen (competitie)

Deadline: donderdag 14 november

18:00 Turkije-IJsland (interlands)
20:45 Engeland-Montenegro (interlands)
20:45 Servië-Luxemburg (interlands)
20:45 Frankrijk-Moldavie (interlands)
20:45 Portugal-Litouwen (interlands)
20:45 Tsjechië-Kosovo (interlands)
20:45 Albanië-Andorra (interlands)

Deadline: vrijdag 15 november

18:00 Noorwegen-Faeröer (interlands)
20:04 Spanje-Malta (interlands)
20:45 Armenië-Griekenland (interlands)
20:45 Zwitserland-Georgië (interlands)
20:45 Roemenië-Zweden (interlands)
20:45 Denemarken-Gibraltar (interlands)
20:45 Bosnië-Herzegovina-Italië (interlands)
20:45 Finland-Liechtenstein (interlands)

Deadline: zaterdag 16 november

15:00 Cyprus-Schotland (interlands)
18:00 Slovenië-Letland (interlands)
18:00 San Marino-Kazachstan (interlands)
18:00 Azerbeidzjan-Wales (interlands)
18:00 Rusland-België (interlands)
20:45 Kroatië-Slowakije (interlands)
20:45 Noord Ierland-Nederland (interlands)
20:45 Duitsland-Wit Rusland (interlands)
20:45 Israël-Polen (interlands)
20:45 Oostenrijk-Noord-Macedonië (interlands)